تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

توهین نژادپرستانه طرفدار ترامپ به یک ایرانی تبار

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( ' ۱۰۶۶۳۴۰_۲۲۴٫jpg

۲۵ آبان ۱۳۹۵ اخبار سیاسی 4 بازدید کد خبر:11902

خبرآنلاین: ایوت لولهام دختر ایرانی‌الاصل و مقیم آمریکا، در قطار “بی اریا” راهی خانه بود که ناگهان زنی آمریکایی با شنیدن مکالمه او با پدرش به زبان آشوری با او به صورت لفظی درگیر شده و به او توهین می‌کند.

لولهام با مواجه شدن با توهين‌هاي زن تصميم مي‌گيرد تصوير او را ضبط كند و از او مي‌خواهد تا دوباره حرف‌هايش را تكرار كند. زن در ابتداي ويديو مي‌گويد: ترامپ تو را از كشور بيرون مي‌اندازد. تو الان داري قانون را زير پا مي‌گذاري. او مي‌گويد اين زن يك خاورميانه‌اي قاتل و تروريست است كه شهرونداني مثل ما را مي‌ترساند و احتمالا از كشور اخراج مي‌شود. زن در پاسخ به فردي كه از پشت سر به او اعتراض مي‌كند به او مي‌گويد خفه شو و در ادامه مي‌گويد شما همگي قاتليد.

لولهام به زن مي‌گويد كه ويديو را روي فيس‌بوك مي‌گذارد و زن مي‌گويد هيچكس اين را نگاه نمي‌كند و دوباره او را ديوانه و قاتل مي‌خواند و به او مي‌گويد تو يك خوك زشت بدجنس هستي كه از كشور اخراج خواهي شد.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

پرخاش نژادپرستانه طرفدار ترامپ به یک زن ایرانی تبار پایگاه خبری بروزترین ' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار